RSS Feed

O nas

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00.

Posiadamy wygodne i estetycznie urządzone sale oraz duży i funkcjonalnie urządzony plac zabaw. Nasza wysoko wykwalifikowaną kadra pedagogiczna, która ciągle doskonali swoje umiejętności, jest innowacyjna i twórcza. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody pracy z dziećmi, pisze autorskie programy edukacyjne i stosuje metodę projektów edukacyjnych.

Oferujemy również zajęcia dodatkowe z języka angielskiego.

Ponadto, systematycznie współpracujemy z logopedą i psychologiem. Nasze priorytety edukacyjne to edukacja prozdrowotna i artystyczna - realizując je ściśle współpracujemy z różnymi instytucjami samorządowymi. W bieżącym roku szkolnym skupiamy się również na edukacji przyrodniczej połączonej z eksperymentowaniem i odkrywaniem.

Naszym podopiecznym oferujemy atrakcyjne wyjazdy plenerowe oraz cykliczne spotkania z artystami w przedszkolu i lokalnym środowisku.

W naszym przedszkolu każde dziecko jest jednakowo ważne i kochane, każdemu dziecku zapewniamy wszechstronny i bezpieczny rozwój zgodny z jego indywidualnym tempem. Rodzice są dla nas sprzymierzeńcami i sojusznikami w organizacji procesu wychowawczo-dydaktycznego. Jesteśmy współpartnerami, dążącymi do wspólnego celu, jakim jest dla nas dziecko.

 

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 5
mgr Jolanta Haracz

Grupy przedszkolne prowadzą:

Grupa I „Misie” 3-latki:
mgr Krystyna Pożoga
mgr Jolanta Haracz
mgr Ewa Łysoń
pomoc nauczycielki:  Katarzyna Sajdak
woźna: Pani Irena 

Grupa II „Pszczółki”5-latki:

mgr Agnieszka Jagiełło- Chabayta
mgr Ewa Łysoń
woźna:  Pani Maria

Grupa III „Mrówki” 6-latki:
mgr Jolanta Drobina
mgr Joanna Mochnacz
woźna: Pani Bogusława

Grupa IV „Jeżyki”4-latki:

mgr Gabriela Ogiolda
mgr Teresa Syrytczyk
woźna: Pani Stanisława