RSS Feed

Galeria

Zajęcia integracyjne w PSP nr 8 w Opolu. „Mrówki” wzięły udział w zajęciach świetlicowych pt;”Kodowanie na dywanie”. Następnie mieliśmy możliwość zwiedzania szkoły. Byliśmy w sekretariacie i u pani dyrektor, poćwiczyliśmy na sali gimnastycznej, zobaczyliśmy bibliotekę i odwiedziliśmy I i III klasę.

Zajęcia edukacyjne w Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu. „Mrówki” miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych z zakresu biologii i fizyki. Oprócz zajęć edukacyjnych wzięliśmy udział w próbnej ewakuacji budynku, która przeszła pomyślnie. Nasze „Mrówki” otrzymały wielkie brawa za szybką organizację i słuchanie poleceń.

.

Udział dzieci w zajęciach edukacyjnych połączonych z konkursem plastycznym pt;”PSIJACIEL ZWIERZĄT”. Dzieci zostały uwrażliwione na krzywdę jaką stosuje się wobec zwierząt, poznały sposoby opiekowania się zwierzętami oraz jak sobie radzić w czasie ataku psa. Po zajęciach dzieci wykonały prace plastyczne, które można było obejrzeć w naszej szatni.

Dziękujemy Panu Zbyszkoi- dziadkowi Matuesza S. za zorganizowanie zajęć technicznych dla dzieci, na których mogliśmy wspólnie wykonać karmnik dla ptaków.

 Zajęcia dydaktyczne pt: ” Jesień w lesie” prowadzone przez studentkę panią Weronikę.  Dzięki Zuzi O. i Mateuszowi S. mogliśmy obejrzeć grzyby jadalne, poczuć jak pachnie las  z bliska, zobaczyć i poznać budowę grzyba.

.

Zajęcia ruchowe na placu przedszkolnym w ramach projektu „Zwinny przedszkolak”

.

Dzień Chłopaka u Mrówek

.

Cotygodniowe zajęcia sportowe prowadzone w grupie Mrówki przez panią Dominikę  z Miejskiego Ośrodka Sportu w ramach projektu pt. „Zwinny przedszkolak”. Dzisiejsze zajęcia pod hasłem Tygryskowe zabawy.

.

Zajęcia edukacyjne w Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu. „Mrówki” miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez CNP. Podczas tych zajęć doskonaliły znajomość języka angielskiego  oraz aktywnie bawiły się podczas zajęć przyrodniczych- Przyszła Pani Jesień.

.

Zabawy w naszej sali

.