WYNIKI KONKURSU

Maj 4, 2019 przez PP5

ROZSTRZYGNIĘCIE PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
 „OPOLE MOJE MIASTO”

Dnia 05.04.2019 roku, odbyło się rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego  ,,Opole- Moje Miasto’’, którego celem było kształtowanie przywiązania do miasta rodzinnego, rozwijanie zdolności plastycznych i kreatywności dzieci.
Oddano szesnaście prac wykonanych różną techniką i z wykorzystaniem różnych materiałów.
Wszystkie wzbudziły zachwyt oglądających a ich autorzy zasługują na pochwałę za ogromny wkład pracy, zaangażowanie, oryginalność i pomysłowość.
Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze- 3/4 letnie, dzieci starsze- 5/6 letnie.
Wyłonienie zwycięzców było niełatwe. Jury zdecydowało przyznać pierwsze trzy miejsca:

DZIECI 3/4-LETNIE:

I   MIEJSCE- NATALIA LACHOWICZ

II  MIEJSCE- LENA NAWROCKA , TYMON MROCZKO

III MIEJSCE – ALEKSANDRA ŻMUDA

DZIECI 5/6-LETNIE:

I  MIEJSCE- ZUZANNA SOKOŁOWSKA

II MIEJSCE- ALICJA I HANNA SURMIŃSKIE

III MIEJSCE – ANNA BUCHTA
Wyróżnienia otrzymały dzieci:

MIŁOSZ WARUNEK
MIESZKO RATAJCZAK
FILIP URBAŃSKI

Wszyscy autorzy prac zostali obdarowani prezentami i dyplomami.