RSS Feed

Wyniki konkursu plastycznego „Mój anioł stróż”

Listopad 16, 2017 przez PP5

Protokół z obrad jury konkursu plastycznego „Mój anioł stróż”

         Jury obradowało dnia 9.11.2017 pod przewodnictwem ks. dr hab. prof. UO Piotra Maniurki, w składzie:

mgr Bronisław Bolek

mgr Robert Suchiński

mgr Gabriela Ogiolda.

Ze względu na różnorodność prac i ich autorów postanowiono wyróżnić wszystkie prace. W kategorii:

* Trafność i bogactwo połączenie kultur i rzeczywistości plastycznych:

Julia Czarnecka- lat 5 z PP-61

* Umiejętne przekraczanie granic formatu D-2 oraz bogactwo wykorzystanych materiałów wyróżnienia otrzymują:

1)     Antosia Gałat – lat 5 z PP-55

2)     Kuba Gałat – lat 5 z PP-55

3)     Oliwia Górka- lat 6 z PP- 43

* Praca z wykorzystaniem półproduktów „ze starej szafy”:

1)     Mikołaj Kwaśniak- lat 7 z PSP-2

2)     Tomek Starosta- lat 6 z PSP-32

3)     Przemek Szymczak- lat 6 z PSP-32

* Dekoracyjność:

1)     Filip Jendryca- lat 6 z PP-61

2)     Maja Sobocka- lat 6 z PSP-32

3)     Selena Zylia- lat 5 z PP-61

* Pomysłowe wykorzystanie prawdziwie rzeźbiarskich materiałów:

1)     Laura Hennek- lat 6 z PSP-32

* Czytelne, skromne i emocjonalne ujęcie tematu:

1)     Dominik Mikler- lat 6 z PSP-32

* Prostota i czytelność formy:

1)     Zosia Kloc- lat 6 z PP-3

2)     Hania Ledwig- lat 5,5 z PP-62

* Walory estetyczne w wykorzystaniu różnorodnych materiałów plastycznych:

1) Hania Waluś- lat 7 z PSP-16

* Samodzielność i inwencja dziecięca:

1)     Emilka Dzierżanowska -lat 6 z PP-33

2)     Zosia Hulok -lat 6 z Niepublicznego Przedszkola SPSK

3)     Pawełek Łuczak- lat 6 z PP-43

4)     Paulinka Nowakowska- lat 6 z PP-23

5)     Maciek Rogala- lat 5,5 z PP-62

6)     Zuzia Szyndzielorz- lat 6 z PP-5

7)     Ewelika Woszek- lat 6 z  PP-33

* Zrównoważone współdziałanie rodziców z dziećmi:

1)     Emilka Gumowska- lat 6 z PP-54

2)     Marta Skrętkowska- lat 6 z PP-54

* Delikatne i lekkie operowanie farbą:

1)     Zuzia Michen- lat 7 z  PSP-16

* Umiejętne wyrażenie lekkości anielskiej:

1)     Milenka Korbecka lat 5 z PP-61

2)     Zuzia Pajestka -lat 6 z z PP-3

* Radosne ujęcie tematu:

1)     Nina Kowalczyk- lat 6 z PP-54

2)     Aleksandra Laskowska- lat 5 z PP-6

3)     Kasia Mzyk- lat5 z PP-5

4)     Kamilka Salach- lat 5 z PP-5

Komisja oraz organizatorzy dziękują za zaangażowanie katechetom oraz rodzicom dzieci za podjęcie refleksji i trudu pomocy dzieciom w wyrażeniu tego, co tak trudno uchwytne czyli opieki naszych aniołów stróży w różnych sytuacjach.

Wszystkich uczestników wraz z rodzicami i nauczycielami

zapraszamy 17 listopada 2017- w piątek- na godzinę 16.00

do Muzeum Diecezjalnego na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.


Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.